• Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
  • Youtube
Günübirlik Turlar


Bursa Turu

Bursa Turu

Emirsultan KülliyesiYeşil Külliyesi (Yeşil Cami, Yeşil Medrese, Yeşil Türbe ve Çelebi Mehmet’in Kabri, İmaret)Ulucami Hanlar Bölgesi (Emirhan, Kozahan vb.)Orhan CamiÜftade Hz. TürbesiOkçubabaTophaneHamidiye Saat KulesiOsman ve Orhan Gazi TürbeleriŞehadet Cami Muradiye Külliyesi (2.Murat, Fatih’in annesi Hüma Hatun, Şehzade Ahmet, Bülbül Hatun, Cem Sultan, Şehzade Mustaf..

Çanakkale Turu

Çanakkale Turu

Kilitbahir KalesiNamazgah Seyid Onbaşı AnıtıMecidiye TabyasıHavuzlar ŞehitliğiŞahindere ŞehitliğiAlçıtepe KöyüKirte Savaşları BölgesiSargı yeri ŞehitliğiNuri Yamut Paşa AnıtıMorto KoyuEski Hisarlık TepesiŞehitler AbidesiErtuğrul KoyuSeddülbahir KalesiHeles AnıtıEzineli Yahya Çavuş AnıtıAnzak Koyu57.Alay Şehitliği Conkbayırı..

Edirne Turu

Edirne Turu

Eski CamiÇelebi Mehmet BedesteniHekimler ÇeşmesiRüstem Paşa KervansarayıSemiz Ali Paşa ArastasıHadrian KulesiÜç Şerefeli CamiSokullu Hamamı ve HanıPeykler ve Saatli MedreseBahai EviBayezid KülliyesiYıldırım Bayezid CamiGazi Mihail Cami, Hamamı ve KöprüsüMerzifonlu Kara Mustafa Paşa KabriSelimiye Külliyesi (Selimiye Medreseleri; Arkeoloji ve Vakıflar Müzesi)3.Murat ArastasıEkmekcizade Ahmet Paşa KöprüsüMeriç Köprüsü ..

İznik Turu

İznik Turu

İznik TuruAyasofyaSüleyman Paşa MedresesiEşref-i Rumi Hz. Tekke ve TürbesiHacı Özbek Cami (Osmanlı Devleti’nin ilk Camisi)Yeşil CamiNilüfer Hatun İmareti (İznik Arkeoloji ve Etnografya Müzesi)Şeyh Kutbeddin KülliyesiÇandarlı Halil ve İbrahim Paşaların Kabirleriİznik Surlarıİznik Sur Kapıları (Lefke, İstanbul, Yenişehir, Göl Kapı)Senato Sarayıİznik GölüRoma TiyatrosuBerber Kaya (Helenistik Dönem İznik Kral Mezarı) ..

Konya Turu

Konya Turu

Alaaddin TepesiAlaaddin CamiKılıçarslan KöşküEmir Karatay Medresesiİnce Minareli MedreseBaserabey MescidiAziz Pavlus KilisesiDar’ül HuffazSırçalı MedreseSahip Ata KülliyesiAziziye CamiMevlana KülliyesiSelimiye CamiYusuf Ağa KütüphanesiŞemsi Tebrizi Türbe ve Camisi Musalla Mezarlığı ve Cennet Çukuru..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)