• Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
  • Youtube
  • Google Plus
Blog


Habertürk Öteki Gündem'de Kudüs Konuşuldu

Habertürk Öteki Gündem'de Kudüs Konuşuldu

Türkiye'nin en çok takip edilen kültür ve sanat programı Öteki Gündem'de Kudüs Konuşuldu. Cansu Canan ile gerçekleştirdiğimiz programda Kudüs'ün kadim tarihi tek tek ele alındı. Yahudiliğin geçmişi, dünyaya yayılışları, çeşitleri anlatıldı. Bu coğrafyaya uğramış Peygamberler yanında Peygamber Efendimiz (SAS) in Mirac'ı da teferruatı ile anlatıldı. Programın tekrarını buradan izleyebilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=7SEht3SlbLU..

Sivas Kitap Fuarındaydık

Sivas Kitap Fuarındaydık

Sivas Valiliği tarafından organize edilen Sivas Kitap Fuarına Talha Uğurluel'de davet edildi. Buruciye Medresesinde, Topkapı Sarayı ve Kanuni Dönemi konulu konferansının ardından iki saat süren kitap imzası gerçekleşti. ..

Tarih Tıbbı Konuşturdu Belgeseli Çekiliyor

Tarih Tıbbı Konuşturdu Belgeseli Çekiliyor

Tarih Tıbbı Konuşturdu kitabının Belgeseli çekilmeye başlandı. İzmir Urla'da Urla Adasında çekilen Belgesel'de hadiseler deneylerle aydınlatılmaya çalışılıyor. TRT Belgesel için hazırlanan programda Fatih Sultan Mehmet'in Gizemli ölümünden, Hürrem Sultan'ın ani vefatına, Kanuni'nin mumyalanmasından Aşil Tendon'una kadar nice bilinmeyen aydınlatılmaya devam ediyor. Tarih Tıbbı Konuşturdu 1 ve 2 de Sultan Abdülaziz'in suikastından Atatürk'ün kanlı mendiline..

Tarihi Yarımada'da bisikletle kültür turu

Tarihi Yarımada'da bisikletle kültür turu

Fatih Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Tarihi Yarımada Bisikletle Kültür ve Sağlık Turları”, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Prof. Dr. Erman Tuncer, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ve İstanbul’daki 30 hastanenin başhekiminin katıldığı ilk turla başladı. Sultanahmet Meydanı’ndan başlayıp Yedikule Zindanları’nda sona eren turda tüm katılımcılar “sağlık ve kültür” için birlikte pedal çevirdi.Projesi Fa..

Yaz Kampları Çanakkale Kampı ile Final Yaptı

Yaz Kampları Çanakkale Kampı ile Final Yaptı

Yaz Kamplarında Haziran, Temmuz, Ağustos ayında Trabzon'dan Van'a, Antalya'dan Manisa'ya birçok kampta gençlerle buluşuldu. Gençlik ve Spor Bakanlığının organizasyonunda kız ve erkek kamplarında bu yaz Mukaddes Emanetler ve kadim tarihi gençlerle buluşturuldu. Özellikle çadırlarda konaklanan Çanakkale kampında 6 program gerçekleştirildi. ..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)